PROFESYONEL PAKET

Yayın dünyasına atılan profesyonel adım!

 

TÜİK verilerine göre Türkiye'de yılda yaklaşık 61 000 yeni kitap piyasaya çıkmaktadır. Böylesine yoğun bir rekabet ortamı içinde kitabınıza ve kendinize yer açmak, öne çıkmak mı istiyorsunuz?  Bu paket tam da size göre!

 

Profesyonel Paket, sadece "kitabımı yayımlatmak istiyorum" diyenlere değil, size kitabın aktif bir pazarlama strateji ve bütçesi ile profesyonel tanıtımının yapılarak edebiyat dünyasında tanınmanız için gerçek bir fırsat sunacaktır. 

 

Profesyonel Paket, kitap yayımlandıktan sonra reklam ve pazarlama bütçesi ile yoğun bir tanıtımın yapıldığı tek pakettir. Kitabınızın ülke çapında kitabevlerine ve zincir mağazalara bültenler ve duyurularla tanıtımı yapılır. Bunun yanı sıra Türkiye'de yalnızca Platanus Publishing® tarafından uygulanan günümüzün en etkili reklam yöntemi olan İnstagram ve Facebook gibi sosyal ağlar ile Google Ads üzerinden de bir bütçe ayrılmak suretiyle kitabınızın profesyonel bir ekip tarafından tanıtımı yapılacaktır. Sonuç mu? Çok kısa bir süre içinde kitabınız için kitabevlerinden siparişler gelmeye başlayacaktır.

 

Kitabınızı Profesyonel Paket kapsamında yayımlatmanız durumunda yayınevimizden alacağınız hizmetler;

  1. Gelişmiş Yayın Paketi kapsamında alınan tüm hizmetler
  2. Türkiye'de ilk defa Profesyonel Pakete özel ilk baskıdan ve ilk satıştan itibaren telif ödemesi (Satış tutarının %30'u)
  3. Yazara 100 adet kitabın ücretsiz olarak gönderimi
  4. Bir ay süresince kitabın instagram ve facebook üzerinden sponsorlu tanıtımının yapılması.

 

Yazarın baskı onayının alınmasının ardından en geç 30 gün içerisinde kitap yayımlanır ve satışa sunulur.