Sağlık Bilimleri Alanındaki Akademik Dergimizin İlk Sayısı Yayımlandı.

INTERNATIONAL JOURNAL OF HEALTH SCIENCES OF NORTHERN LIGHTS (IJOHSON),  çift kör hakemli, bağımsız ve önyargısız, tarafsız, açık erişimli çevrimiçi ve aynı zamanda da basılı (hard copy) bilim dergisidir. Sağlık bilimleri ve tıp alanında akademik yayımcılık gerçekleştirmektedir. Derginin yayın dili İngilizce ve Türkçe’dir.  

 

IJOHSON; Temel ve Klinik Tıp Bilimleri, Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Ergoterapi, Dil ve Konuşma Terapisi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Gerontoloji, Sosyal Hizmetler, Afet Yönetimi, Odyoloji, Sağlık Yönetimi ve Eğitimi gibi sağlık alanlarında kaydedilen güncel gelişmeleri aktarmak, özgün çalışmaların bilim dünyasına paylaşılmasını sağlamak, aynı zamanda da olumlu ve olumsuz yönleriyle bu gelişmelerin tartışılabildiği bir platform olmayı amaç edinmiştir. 

 

Makalelerin değerlendirilmesi ve yayınlanması için ücret talep edilmez. Ayrıca makale açık erişimi ve derginin basılı kopyalarının yazarlara ulaştırılması için yazarlardan ücret alınmamaktadır. 

 

Dergi web sayfasına erişmek için tıklayınız.

Test

Form Gönderimi

Tamam