8. Uluslararası Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansı

Değerli akademisyen/araştırmacı,

8. Uluslararası Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansı (E&SS), ECLSS bünyesinde (15 farklı ülke ve 17 üniversite ortaklı) uluslararası bir konsorsiyum tarafından gerçekleştirilen akademik bir konferanstır ve sosyal bilimlerin temel alanlarını kapsamaktadır. ECLSS konferansları tüm atanma kriterlerini (DOÇENTLİK vb) ve Teşvik kreiterlerini  fazlasıyla sağlamaktadır. Halihazırda 10 farklı ülkeden başvurular alınmıştır.

E&SS Konferansı Antalya Belek'te Crystal Waterworld otelinde Kıbrıs İlim Üniversitesi himayesinde 21-23 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Konferans hem ON-SITE / FİZİKSEL olarak hem de ONLINE / ÇEVİRİMİÇİ platformlarda gerçekleştirilecek ve oturumlar ZOOM'da sanal katılım şeklinde olacaktır.

Etkinliklerin resmi dilleri Türkçe, İngilizce, Lehçe ve Arnavutçadır.

Konferanslarımız, genç araştırmacıları araştırmalarını sunmaları, diğer araştırmacılardan oluşan uluslararası topluluk içinde ağ oluşturmaları ve konferans sırasında başarılı kıdemli araştırmacıların içgörülerini, önerilerini ve tavsiyelerini almaları için desteklemek, teşvik etmek ve bir platform sağlamak için uygun bir ortam sağlamaktadır.
 

BAŞVURU İÇİN SON TARİH

Antalya, Türkiye Konferansı: 18 Ekim 2022

 

Konferanslarımıza katılmak için araştırma özetlerinizi contacts@eclss.org veya eclss2017@gmail.com adreslerine maille gönderebilirsiniz. Ya da https://eclss.org/antalya/abstract-submission/ linkinden formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Web sitemiz: https://eclss.org/antalya/ 

Konferansta sizleri misafirimiz olarak görmekten mutluluk duyarız.

Etkinlikler sırasında "canlı" buluşmak dileğiyle!
 
Her şey gönlünüzce olsun,
 
Dr. Selman ARSLANBAŞ

Düzenleme Kurulu Başkanı

KIU Mütevelli Heyeti Başkanı

 
 
Detaylı bilgi için, ECLSS web sitesini ziyaret ediniz
Test

Form Gönderimi

Tamam